We hebben het kaartje succesvol op je verlanglijstje gezet.
Formaat: Enkel 10x21 (SP) omzetten
Kaart zwart wit met beertje - Lucy JH
Een bereleuk geboortekaartje is deze kaart van Jeanette! De leuke illustratie met een kindje verkleed als beertje is lief en door de stoere kraft-look precies schattig genoeg.
Een prachtig geboortekaartje voor een meisje! Je kunt de teksten zelf aanpassen. Wil je veel of weinig tekst, in zwart of wit of gekleurd en ben je nog niet uit het lettertype? Allemaal geen probleem. Je past de teksten snel en eenvoudig zelf aan. Bestel ook een gratis proefdruk van deze geboortekaart om het resultaat in het echt te kunnen bewonderen.
We raden bij dit formaat kaart de extra dikke papiersoort aan omdat de kaart zo mooi en stevig is. En bij de kraft achtergrond pas het klassieke extra dikke papier goed.
Wil je aanpassingen in de kaart laten doen, dan kan dit ook! Neem even contact met ons op voor een vrijblijvend advies.
Bij enkele kaarten kan je uit al onze papiersoorten (maar liefst 7 varianten) kiezen. Wil je een mooi luxe gevoel meegeven aan je kaart, kies dan voor een van onze EXTRA DIKKE varianten.
Ga je voor het mooie folie op je kaartje, dan kan je alleen kiezen uit de papiersoorten waarop folie mogelijk is (3 soorten).
Bekijk hier de beschrijvingen van alle papiersoorten en bestel een papierwaaier
Voor kaartjes zonder extra bewerkingen geldt: VOOR 12.00 UUR BESTELD, DEZELFDE DAG GEDRUKT EN VERSTUURD (op werkdagen en mits het kaartje door onze kwaliteitscontrole komt)
Extra bewerkingen
Kies je voor folie op je kaartje? Dan is dit een extra bewerking en is de levertijd 3-4 werkdagen
Proefkaarten worden met de brievenbuspost gestuurd en zijn niet altijd de volgende dat in huis. Oplages worden met Track en Trace via PostNL verstuurd en zijn over het algemeen de volgende dag in huis.
BIJPASSENDE ENVELOPPEN
Verlanglijstje
Om het kaartje toe te voegen aan het verlanglijstje moet je ingelogd zijn. Heb je nog geen account? Registreer je dan nu binnen 1 minuut.
Inloggen & opslaan
Registreren
Hulp nodig? Heb je een andere vraag? Bekijk dan eens Meest gestelde vragen
Waar kunnen we je mee helpen?
Kaartje
Naam kaart: Kaart zwart wit met beertje - Lucy JH
Advies over jouw opmaak?
Wanneer je zelf je kaartje hebt opgemaakt, kunnen wij met de opmaak meekijken, als je dat wilt. Sla het kaartje eerst op in je account en klik in je account bij het betreffende kaartje op het envelopje om ons een bericht te sturen.
Oplage prijzen
aantal kaartjes
prijs per kaartje
25
€ 1,95
50
€ 1,75
75
€ 1,75
100
€ 1,55
125
€ 1,55
150
€ 1,35
175
€ 1,35