We hebben het kaartje succesvol op je verlanglijstje gezet.
€ 5,95 per vel
Sluitsticker - beer jongen - JH
Een bereleuke manier om de envelop van de geboortekaartjes dicht te plakken met sluitstickers bijpassend bij de geboortekaart. Deze sluitsticker past heel goed bij geboortekaartje Luuk van Jeanette. Een lief beertje ofwel kindje!
De sluitstickers zijn rond en 4 cm in doorsnede. Er gaan er 24 op een vel. Ze zijn gemakkelijk in gebruik en superhandig om de envelop mee te sluiten. Maar denk ook eens aan een kraambedankje met sticker of doopsuikerzakjes met een ronde sticker!
- 24 stickers per vel, 4 cm rond, € 5,95 per vel
- Op maat gedrukt, naar jouw eigen ontwerp!
- Levertijd: sluitstickers worden gelijk met de kaartjes gedrukt en meegestuurd.
- Bestel je sluitstickers los, zonder kaartjes? Dan worden ze verstuurd met brievenbuspost en kan het enkele dagen duren voordat je ze binnen hebt. Bestel ze daarom op tijd.
Verlanglijstje
Om het kaartje toe te voegen aan het verlanglijstje moet je ingelogd zijn. Heb je nog geen account? Registreer je dan nu binnen 1 minuut.
Hulp nodig? Heb je een andere vraag? Bekijk dan eens Meest gestelde vragen
Waar kunnen we je mee helpen?
Kaartje
Naam kaart: Sluitsticker - beer jongen - JH
Advies over jouw opmaak?
Wanneer je zelf je kaartje hebt opgemaakt, kunnen wij met de opmaak meekijken, als je dat wilt. Sla het kaartje eerst op in je account en klik in je account bij het betreffende kaartje op het envelopje om ons een bericht te sturen.
Oplage prijzen
aantal kaartjes
prijs per kaartje
0
€ 4,95
25
€ 4,95