We hebben het kaartje succesvol op je verlanglijstje gezet.
Verwachte leverdatum: 17-12-2019
10 x 21 enkel | Ellabellaboem
> of zet op je verlanglijstje
Geboortekaartje Soy - EB
Hoe leuk is dit kleine jongentje op het lieve schaap. Echte vriendjes! De gezellige vlaggetjes en het lampjessnoer maken dit kaartje een echte feestelijke verkondiging van de geboorte van jullie kindje.
Dit kaartje kan je aanpassen met jullie eigen gegevens, zo wordt het helemaal echt. Bestel een proefkaartje op een van onze mooie papiersoorten, zo kan je goed zien hoe het kaartje er in het echt uit komt te zien!
- Superlieve en vrolijke geboortekaartjes van Ellabellaboem.
- Aanpassingen zijn mogelijk
- Ook veel kaartjes voor 2e en 3e kindje
- Mooie papierkwaliteit
- Maak een account aan en ontvang de kortingscode voor een GRATIS proefkaartje.
- Bekijk de gehele collectie van Ellabellaboem
VARIANTEN OP DIT DESIGN
BIJPASSENDE ENVELOPPEN
Verlanglijstje
Om het kaartje toe te voegen aan het verlanglijstje moet je ingelogd zijn. Heb je nog geen account? Registreer je dan nu binnen 1 minuut.
Inloggen & opslaan
Registreren
Hulp nodig? Heb je een andere vraag? Bekijk dan eens Meest gestelde vragen
Waar kunnen we je mee helpen?
Kaartje
Naam kaart: Geboortekaartje Soy - EB
Advies over jouw opmaak?
Wanneer je zelf je kaartje hebt opgemaakt, kunnen wij met de opmaak meekijken, als je dat wilt. Sla het kaartje eerst op in je account en klik in je account bij het betreffende kaartje op het envelopje om ons een bericht te sturen.
Oplage prijzen
aantal kaartjes
prijs per kaartje
25
€ 2,15
50
€ 1,95
75
€ 1,95
100
€ 1,75
125
€ 1,75
150
€ 1,55
175
€ 1,55
200
€ 1,55
225
€ 1,55